bavOnline

Dé vereniging voor bier- en verzamelliefhebbers!

Verzamelaars

Hieronder zie je de gegevens van verzamelaars die bij ons bekend zijn.

Arjen's Beerpage

 

 

 

beer@arjenroos.com

Bierglazen.be

 

 

 

filip.vromant@pandora.be

Bierlabel Encyclopedie

 

 

 

maupie@rdaal.tmfweb.nl

Bierviltjes.nl.2000

 

 

 

andre@bierviltjes2000.nl

Breda Bier verzamelaar

Jos van Roozendaal

 

 

jos@breda-bier.nl

Brewery Pictures

 

 

 

brewpics@planet.nl

Crowncaps.info

 

 

 

 

Crown Cap page

 

 

 

 

Danny's Trappist Biersite

 

 

 

danny@trappistbier.be

Dutch Beercans

 

 

 

dutchbeercans@hetnet.nl

Etiketten - Belgische bieren

- Varianten

 

 

 

fa560047@skynet.be

Bieretiketten.nl

 

 

 

 

Viltjes van Grolsch

 

 

 

erikvisser@wanadoo.nl

Gerrit's homepage

 

 

 

gticheler@home.nl

Harry Pinkster's Bierverzameling

 

 

 

info@pinkgron.nl

Patrick's Heinekenmuseum

 

 

 

 

Heineken Verzamelaar Jan Stabij

 

 

 

stabij@excite.com

Phoenix Brouwerij Amersfoort

Heineken's

verzameling

 

 

Heineken's verzameling

Vincent Broekhuijzen

 

 

 

Tiest.nl: Bierproeven voor bierminnend Benelux

 

 

 

bas@tiest.nl

Hét Bierglazen Huis

 

 

 

info@bierglazenhuis.com

Hengelobier

 

 

 

hein@hengelobier.nl

Hengelosche bieren

 

 

 

info@hengeloschebieren.nl

Hertog Jan Verzameling

 

 

 

vragen@hertogjanverzameling.nl

Hobbybrouwen - Jacques Bertens

 

 

 

info@hobbybrouwen.nl

Jan Meinders' Beer Page's

 

 

 

beercollection@planet.nl

De Leeuw Bier Verzameling

 

 

 

pierre@leeuwbiermuseum.nl

Maarten-Oss

Mancolijst Bierviltjes

 

 

maarten.oss@gmail.com

Maarten Ouwendijk

Amstel verzamelaar

 

 

maarten@amstelverzamelaar.nl

Nederlandse Bierglazen

 

 

 

bierglazen@hotmail.com

Verzameling van 300

oude gietijzeren biermerk-openers

afkomstig van Nederlandse

en Belgische brouwerijen

 

werdt9@home.nl

Thomas Hoebers dream_style STORE

 

 

 

 

beercoastersnl@gmail.com

Renno's Beer Cap Page

 

 

 

info@renno.nl

Ruil en Verzamel

 

 

 

info@ruilenverzamel.nl

Bier-Tent, Peter Tent Bierverzameling

 

 

 

bevertent@hetnet.nl

WesternBrewery

 

 

 

dolf.grootbleumink@hotmail.com

Verzameling Bierglazen en Bierflessen

 

 

 

josgulpen@gmail.com

Wilco's Hertog Jan Verzameling

 

 

 

info@wilcomuilenburg.nl

Wim Spijker Crown Caps

 

 

 

Zeeuwse Bierbrouwerijen

 

 

 

info@renno.nl