bavOnline

Dé vereniging voor bier- en verzamelliefhebbers!

 
 
 
BAV
BAV-bestuur

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over onze vereniging? Neem dan contact met ons op!

 

Bier- en Verzamelaarsvereniging BAV

p/a Guus van Zalingen

Jac. van Wassenaerstraat 43

5684 CR BEST

 

Website: www.bav.nl

E-mailadres: info@bav.nl

Facebook: www.facebook.com/VerenigingBAV

 

Rekeningnummer: NL61 INGB 0007 7354 48

t.n.v. Vereniging BAV (Bic INGBNL2a)

Ledenadministratie telefoonnummer: 06-28210791

 

Statutaire naam: Vereniging van Brouwerij Artikelen Verzamelaars

Inschrijving Kamer van Koophandel: 40411172

 

Van links naar rechts:: Guus van Zalingen, Karin Hoebers, Ad Damen, Rob Kooij, Gertjan Hilvers

Bestuur

Functie

Naam

E-mailadres

Voorzitter

---VACATURE---

voorzitter@bav.nl

Vice-voorzitter en secretaris

Guus van Zalingen

info@bav.nl en secretaris@bav.nl

Penningmeester en ledenadministratie

Rob Kooij

penningmeester@bav.nl en ledenadmin@bav.nl

Organisatie beurzen

Gertjan Hilvers

ruilbeurs@bav.nl

Communicatie, website en Facebook

Karin Hoebers

webmaster@bav.nl

BAV-shop

Ad Damen

bavshop@bav.nl

Hoofdredacteur BAV-Journaal

---VACATURE---

redactie@bav.nl

En verder

Functie

Naam

E-mailadres

Opmaker BAV-Journaal

Ot Louw

bavjournaal@bav.nl

Agenda en Speurders

Jaap van de Broecke

agenda@bav.nl en speurders@bav.nl

Excursies

Hans Brits

excursies@bav.nl

Bieretiketverkiezing en veiling

Aad van der Hoeven

bieretiketverkiezing@bav.nl